تعبیر دیدن شیشه شکسته در خواب ابن سیرین

محتوای مقاله پنهان می شود

 1. 1. تعبیر دیدن جام های شیشه شکسته ابن سیرین
 2. 2. تعبیر دیدن تکه های شیشه شکسته در خواب
  1. 2.1. تعبیر دیدن شیشه در خواب
 3. 3. تعبیر دیدن شکسته شیشه در خواب دختر مجرد
  1. 3.1 دیدن شیشه شکسته در خواب برای مرد متاهل
  2. 3.2 دیدن شیشه شکسته در خواب برای زن متاهل
  3. 3.3 تعبیر دیدن جام شراب در خواب

شیشه شکسته در خواب یکی از رویاهای متفاوتی است که در خواب ما با معانی بسیار بسیار متفاوت ظاهر می شود، زیرا شیشه یک جسم فیزیکی است که اگر روی زمین بیفتد در معرض شکستگی قرار می گیرد و در بیشتر موارد چنین است. شفاف، مگر اینکه مایل به آبی باشد شیشه شکسته در خواب بیانگر مشکلاتی است که بینا صرف نظر از اندازه این مشکلات، کم یا زیاد، با آنها مواجه خواهد شد، اما انشاءالله به زودی برطرف می شود.

تعبیر دیدن جام های شیشه شکسته ابن سیرین

فنجان های شکسته نشان می دهد رویای بیننده در مورد نگرانی هایی که در زندگی با آنها مواجه خواهد شد و این نگرانی ها ممکن است به حداکثر خود برسد. در تعبیر ابن سیرین، اگر بیننده در خواب ببیند که لیوان شیشه ای بر زمین شکسته است، تعبیر او این است که یکی از بستگانش یا یکی از اهل بیت او می میرد و یا او یا همسرش می شود. مریض شود یا شغلش را رها کند و به فقر بیفتد.

اگر بیننده در خواب ببیند که کاسه ای آب در دست دارد و می خواهد از آن بنوشد، ولی پیش از آن که از آن بنوشد از آن افتاد و بر زمین شکست، تعبیرش این است که می کند. به خدا بمیر و خدا داناتر است.

تعبیر دیدن تکه های شیشه شکسته در خواب

اگر در خواب ببیند که نزد کسی رفته و در مقابل چیز دیگری از او شیشه های شکسته خریده یا در ازای پولی که به صاحب شیشه می دهد، تعبیرش سقوط است. به گناهان و شرک ها و بدی ها که دلیل بر عشق به دنیا و اهتمام به آن بیشتر از آخرت است، خدای ناکرده و خدا داناتر است.

تعبیر دیدن شیشه در خواب

دیدن لیوان بستگی به وضعیت روحی و روانی شخصی دارد که در خواب دیده است، بنابراین اگر این شخص از چیزی عصبی باشد و درک چیزی که از او پنهان است و مشخص نیست برای او دشوار باشد، واقعیت این موضوع خواهد بود. ان شاء الله به زودی بر او ظاهر شو، زیرا شیشه در ذات خود آنچه را که در پس آن است آشکار می کند و آن را آشکار می کند.

تعبیر دیدن شیشه شکسته در خواب برای دختر مجرد

همچنین بخوانید…

 • تعبیر دیدن جنگ در خواب مجرد و متاهل و باردار
 • تعبیر دیدن رعد و برق و رعد در خواب ابن سیرین
 • تعبیر خواب دیدن تاهین مایع در خواب
 • اگر دختر مجردی در خواب ببیند که اشیای شیشه‌ای در خانه‌اش روی زمین خرد شده است، شاید این نشان‌دهنده چیزی در درون او باشد که فاش نمی‌کند و مربوط به یک رابطه عاشقانه شکست خورده یا نگرانی‌های خودش است که او را از انجام آن باز می‌دارد. کار او یا فشارهای روانی یا احساس سرکوب و آزادی خواهی او و گشودگی به جامعه و ممکن است نشان دهنده آرزویی باشد که شما آرزویش را دارید اما برآورده نمی شود.

  دیدن شیشه شکسته در خواب برای مرد متاهل

  اگر مرد متاهل ببیند که یک لیوان آب به او هدیه داده است، این بدان معناست که انشاءالله همسرش برای او پسری به دنیا خواهد آورد، مخصوصاً اگر زنش باردار باشد.

  اگر مرد متاهل ببیند که لیوانی پر از آب در دست دارد، ولی کمی شکسته است که آب از آن بیرون نریزد و آب داخل آن بماند، این تعبیر او به مصیبت است. در خانه و حیاط همسرش رخ می دهد و فرزندش زنده می ماند انشاءالله. این در صورتی است که همسرش باردار باشد.

  اگر مرد متاهلی ببیند که یک لیوان آب محتویات آن را خالی کرده است، اما لیوان سالم مانده و شکسته نشده است، نشانه آن است که مادر از آسیبی که تقریباً به او می رسد در امان می ماند و جنین می میرد. و او آن را از دست خواهد داد و خدا داناتر است.

  دیدن شیشه شکسته در خواب برای زن متاهل

  اگر زن متاهلی در خواب شیشه شکسته ببیند، بیانگر آن است که از رفتار شوهرش با او راضی نیست، خواه او را کتک بزند، دشنام دهد یا قدر او را به درستی نداند. و توضیح او این است که بین آنها اختلافات زناشویی وجود دارد که هنوز حل نشده است.

  تعبیر دیدن جام شراب در خواب

  اگر بیننده در خواب ببیند که فنجانی می نوشد مست کنندهاز شراب یا مشروب، و سلامت جسمانی او رو به زوال است و حالش خوب نیست، عاقبتش نزدیک است و خدا داناتر است.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا