تعبیر خواب کوسه در خواب

محتوای مقاله پنهان می شود

 1. 1. تعبیر دیدن کوسه در خواب مرد
 2. 2. تعبیر دیدن کوسه در خواب زن شوهردار
 3. 3. تعبیر دیدن کوسه در خواب زن حامله
 4. 4. تعبیر دیدن کوسه در خواب نامزد
 5. 5. تعبیر دیدن کوسه در خواب برای زنان مجرد

کوسه در خواب یکی از وحشتناک ترین خواب هایی است که برای بسیاری از افراد دیده می شود و باعث وحشت و ترس زیادی در آنها می شود، زیرا کوسه یکی از ماهی های درنده قوی و وحشی است که مورد پسند همه نیست. خواه زن یا مرد متاهل، باردار، نامزد یا مجرد باشد.

تعبیر دیدن کوسه در خواب مرد

اگر مردی خواب کوسه ای را در دریا ببیند، بیانگر روزی و خیر است ان شاء الله برای بیننده. ماهی کوسه او را گاز می گیرد که نشان دهنده نگرانی و ناراحتی است و اگر خواب ببیند کوسه می گیرد نشان دهنده خیر و معاش است و اگر کوسه ای را بگیرید و در حال پخته شدن آن را بخورید به معنای پول بسیار خوب و فراوان است که باعث می شود. از تجارت یا کار می آیند.

تعبیر دیدن کوسه در خواب برای زن متاهل

اگر زن متاهل خواب کوسه ببیند، بیانگر معاش، خیر و برکت است، اگر زن شوهردار خواب ببیند که کوسه می خورد، بیانگر تسلط او بر فرزندان و ثبات خانواده است، اگر خواب ببیند که به او غذا می دهند. ماهی کوسه نشان دهنده قدرت آن است و به تعبیری دیگر غذا دادن به کوسه نشان دهنده رام کردن دشمنان و یا کنترل شوهر و مطیع کردن اوست.

همچنین بخوانید…

 • تعبیر دیدن عقرب در خواب امام صادق علیه السلام
 • تعبیر دیدن سیل در خواب
 • تعبیر دیدن نان در خواب
 • تعبیر دیدن کوسه در خواب زن باردار

  اگر زن حامله ای خواب کوسه ببیند، نشان دهنده این است که بچه اش ان شاء الله نر است و کامل، سالم و قوی خواهد بود، اما اگر زن باردار کوسه به دنیا بیاورد، نشان دهنده این است که بچه بعدی خواهد داشت. رزق و روزی بسیار وسیع و خیر همراه او خواهد بود و انشاءالله همیشه به او خواهد رسید.

  تعبیر دیدن کوسه در خواب

  اگر نامزد خواب ببیند که با کوسه شنا می کند، بیانگر این است که به زودی با خواستگار خود ازدواج می کند و اگر دختر نامزد در خواب کوسه را بکشد، به معنای پیروزی او بر دشمنان است، اما اگر کوسه را رام کند و ببرد. به خانه اش می رود، یعنی دختری هست که می خواهد نامزدش را از او بگیرد، اما او بر آن دختر کنترل می کند و نقشه اش برای گرفتن نامزدش از دستش شکست می خورد.

  تعبیر دیدن کوسه در خواب برای زنان مجرد

  اگر دختر یا زن مجرد خواب کوسه ببیند بیانگر معاش و خیر و برکت زندگی اوست و اگر خواب ببیند کوسه را می کشد بیانگر وجود زنان حیله گر و رهبری در زندگی اوست.کشتن کوسه در خواب به معنای پیروزی بر آن زنان حیله گر است.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا