تعبیر دیدن موش در خواب ابن سیرین

محتوای مقاله پنهان می شود

 1. 1. تعبیر دیدن موش در خواب برای مرد متاهل
 2. 2. تعبیر دیدن موش در خواب برای جوان مجرد
  1. 2.1 تعبیر خواب خروج موش از مقعد
  2. 2.2 تفسیر چشم انداز تعقیب موش
 3. 3. تعبیر رؤیت خوردن گوشت موش
  1. 3.1 تعبیر خواب کشتن موش
 4. 4. تعبیر پرورش موش مانند سایر حیوانات اهلی
  1. 4.1 تفسیر رویایی نیش موش
 5. 5. تعبیر دیدن موش سیاه در خواب

موش در خواب یکی از رویاهای آزاردهنده و ترسناکی است که در بسیاری از خواب هایمان به شکل های مختلف به ما ظاهر می شود و حالت و شوک شدیدی از اضطراب و ترس در ما ایجاد می کند، زیرا موش حیوان کوچک جونده است. خانواده، و وجود آن مطلوب نیست و طاعون و بسیاری از بیماری های دیگر را به همراه دارد، بیشتر در معرض آلودگی قرار می گیرد، زیرا در میان ضایعات و پسماندهای غذای فاسد زندگی می کند.

تعبیر دیدن موش در خواب برای مرد متاهل

 • اگر مردی در خواب ببیند که دارد موش خانه کوچکی در خانه، پس تعبیر این خواب دزدیده می شود، مخصوصاً اگر این مرد در اصل ازدواج کرده باشد.
 • اگر خواب بیننده در خواب ببیند که روی تختش موش است و آن را ترک نکند، ممکن است او را از خیانت همسرش در حالی که او در مسئولیت ها و کارهای روزمره خود کوتاهی کرده است، هشدار دهد و باید مراقب او باشد و او را تحت نظر داشته باشد. کنارش باش تا این اتفاق نیفتد
 • تعبیر دیدن موش در خواب برای جوان مجرد

  اگر جوان مجردی در خواب ببیند که موش در خانه خود می دود، تعبیر آن این است که به شغل معتبری می رسد یا اگر در شرف ازدواج است به زودی ازدواج می کند یا اگر قبلا ازدواج کرده است. یک شغل، آنگاه سودش زیاد شود و روزی فراوانی به دست آورد.

  تعبیر خواب خروج موش از مقعد

  اگر مردی ببیند که در الاغش موش وجود دارد و از آن بیرون می آید، این نوید خوبی ندارد، زیرا افرادی هستند که از او متنفرند و آرزوی بدی برای او دارند، اما او نمی تواند آنها را بشناسد، زیرا به او نشان نمی دهند که در واقع و با او ریا می کنند.

  تفسیر رویایی که در حال تعقیب موش است

 • اگر بیننده در خواب ببیند که دنبال موش می دود که می خواهد آن را بگیرد، یا می خواهد او را بکشد، تعبیر این خواب این است که نگرانی هایی برای این شخص پیش می آید و روزگار او را پریشان می کند.
 • اگر بیننده در خواب ببیند که در اتاقش موشی است که در گوشه های آن پرسه می زند و با محتویاتش بازی می کند و سعی نمی کند آن را بگیرد یا از خانه بیرون کند یا موش باشد که آن شخص در خواب با هم بازی می کند و با هم خوش می گذرد، آنگاه این دلیل بر آن است که روزی هنگفت و مال فراوان به دست خواهد آورد و در روزهای آینده انشاءالله شادی خواهد کرد.
 • همچنین بخوانید…

 • تعبیر دیدن تربچه در خواب ابن شاهین
 • تعبیر دیدن مادربزرگ در خواب ابن سیرین
 • تعبیر خواب دیدن درخت در خواب
 • تفسیر چشم انداز خوردن گوشت موش

  اگر شخصی در خواب ببیند که غذای خود را از موش های مرده می خورد، دلیل بر اخلاق بد او و فروریختن مقام و اعتبار او در بین مردم است.

  تعبیر خواب کشتن موش

  اگر مردی در خواب ببیند که مثلاً موشی را در خانه‌اش می‌کشد و موش را زیر کفش می‌کشد و در واقع موش کشته شده است، تعبیرش این است که توطئه‌ای علیه او انجام می‌شود. زن فاسدی که می‌خواهد او را به نافرمانی و تباهی بیاندازد، اما از آن خلاص می‌شود و از فریب او دور می‌شود و به اذن از او در امان می‌ماند.

  تعبیر پرورش موش به عنوان سایر حیوانات اهلی

  اگر دختری در خواب ببیند که موش کوچکی را در خانه خود پرورش می دهد و مشتاق تغذیه و مراقبت از آن است، تعبیر به این می شود که با برخی از مردم به نیکی رفتار می کند و آنها نسبت به او بدی و نفرت دارند.

  تعبیر دیدن نیش موش

  اگر بیننده در خواب ببیند که موش انگشتش را با دندان گاز گرفته است، نشانه آن است که دشمنی وجود دارد که به خواب بیننده بسیار نزدیک می شود تا جایی که به او آسیب می رساند و او می تواند او را شکست دهد

  تعبیر دیدن موش سیاه در خواب

 • اگر دختر مجردی موش سیاهی را در اتاقش ببیند، گواه این است که فرد بدی وجود دارد که با او ازدواج می کند و با او بدرفتاری می کند. و اگر خواب دیده جوان مجرد باشد، تعبیرش این است که عاشق دختر ناخوشی می شود و با او ازدواج می کند.
 • اگر زن متاهلی در خواب ببیند که موش سیاهی روی تختش است، این تعبیر یا خیانت است. همسرش در غیاب او، یا اینکه بین آنها مشکلی پیش خواهد آمد.
 • نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا