تعبیر خواب شیشه در خواب

محتوای مقاله پنهان می شود

 1. 1. تعبیر خواب شیشه در خواب مرد
 2. 2. تعبیر خواب شیشه در خواب زن متاهل
  1. 2.1. تعبیر خواب شیشه در خواب برای زنان مجرد

دیدن شیشه در خواب یکی از خواب های عجیب و تا حدودی ترسناک است که ابهام و سردرگمی زیادی را برای ما به همراه دارد تا تعبیر درستی از آن به دست آوریم، زیرا نشان دهنده نگرانی و ناراحتی است، زیرا اندازه لیوان بزرگتر است. رؤیا بیانگر بزرگی نگرانی بیننده خواب و بالعکس است و شاید شیشه بیانگر دیدن شیشه شفاف در خواب بیانگر غرور و غرور باشد و تعبیر دیدن شیشه در خواب ممکن است در مواردی راز باشد و هر کدام را مرور می کنیم. بصورت جداگانه.

تعبیر خواب شیشه در خواب مرد

بسیاری از مفسران آن چشم انداز را می بینند شیشه در خواب مرد متاهل در صورتی که شیشه شفاف باشد یعنی بی رنگ و ممکن است بیانگر پول زیاد باشد بر غرور دلالت می کند و دیدن شیشه رنگی در خواب بیانگر ریا و دروغ گویی زیاد است و اگر لیوان دارای نقشه های تزئینی باشد بینایی دارد. دلالت بر حب دنیا به آخرت دارد، یعنی کسی است که تا حدودی از خدا نمی ترسد دیدن شیشه سفید یا سبز نشان دهنده وجدان بیننده خواب است، همچنان که خواب نشان دهنده ترس بیننده از خواب و ترس از خداست.

تعبیر خواب شیشه در خواب برای زن متاهل

همچنین بخوانید…

 • تعبیر خواب شکار در خواب النابلسی و ابن سیرین
 • تعبیر دیدن سگ در خواب ابن سیرین و نابلسی
 • تعبیر دیدن شیرینی در خواب ابن شاهین
 • اگر زن متاهلی در خواب ببیند که لیوان شکسته است، بینایی نشان می دهد که شوهرش او را رها کرده است و اگر مقدار شکسته زیاد نباشد، ممکن است بینایی بین او و شوهرش اختلاف نظر داشته باشد، اما به زودی خواهد بود. انشاء الله اگر لیوان را بشکند و بخواهد آن را جمع کند، دلیلی بر این است که می خواهد بین خود و شوهرش آشتی کند یا اصلاح کند و دیدن شیشه در خواب ممکن است نشان دهنده وضعیت مالی باشد و به همین اندازه. همانطور که از شکستن شیشه به همان اندازه که سختی مالی یا شرایط سخت مادی را می بیند.

  دید زن متاهل در حال شکستن شیشه در خانه نیز حاکی از مشکلاتی است که در مرحله بعد بین او و همسرش پیش خواهد آمد و دید نشان می دهد که شوهرش از او دور می شود اما در مورد تعمیر شیشه، گواه این است که او در آینده ای نزدیک در غلبه بر مشکلات زندگی خود موفق خواهد شد و زندگی پر از شادی خواهد بود.

  تعبیر خواب شیشه برای خانم های مجرد

  شیشه در خواب دختر نشان دهنده وضعیت روانی اوست، گویی شکسته شده است، نشان دهنده وضعیت روحی اوست چشم انداز اینکه او از نظر روانی شکسته است و اگر آن را جمع کند نشان دهنده تلاش برای تعمیر چیزی است که از دست داده است و اگر لیوان قرمز باشد بینایی نشان می دهد که او کسی را دوست دارد و اگر سبز باشد آنگاه بینایی نشان دهنده او است. تقرب به خداوند متعال و اگر شیشه در خواب زرد باشد، بینایی نشان می دهد که او مریض است و انشاءالله به زودی بهبود می یابد و شیشه سفید گواه بر نیت پاک و شخصیت محبوبش در بین مردم است.

  زنان مجرد در خواب شیشه می شکنند. این نشان می دهد که او در زندگی خود از مشکلات سختی رنج می برد که حل آنها در مرحله بعدی زمان زیادی طول می کشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا