تعبیر رؤیت بستن کمربند رنگی در خواب ابن سیرین

محتوای مقاله پنهان می شود

 1. 1. تعبیر خواب بستن کمربند رنگی در خواب مرد متاهل
 2. 2. تعبیر رؤیت بستن کمربند رنگی در خواب برای زن شوهردار
 3. 3. تعبیر زن حامله که در خواب کمربند رنگی بسته است
 4. 4. تعبیر دیدن بستن کمربند رنگی در خواب برای زنان مجرد
 5. 5. تعبیر رؤیت بستن کمربند در خواب برای مرد مجرد

بستن کمربند رنگی در خواببسیاری از مفسران مانند النابلسی و ابن سیرین می بینند که دیدن کمربند رنگی در خواب، بیانگر فراوانی روزی است و اگر بینا ببیند که کمربند بسته است، دلیل بر ارتباط است. یعنی نشان دهنده خویشاوندی است و بستن کمربند مطابق آن چیزی است که بیننده از نوع آن می بیند و رنگ آن چنان که می توان فرض کرد بستن کمربند نقره ای نشان دهنده مسافرت است یعنی این شخص دوست ندارد در یک مکان مستقر شود. جای معین و کمربند چرمی نشانگر زن و شوهر است که اگر بیننده ببیند که کمربند چرمی بسته است بینا نشان دهنده اجتماعی بودن او است و کمربند چرمی مشکی نشان دهنده ظلم شوهر به همسرش است در صورتی که بیننده خواب کمربند را ببندد. کمربند به شیوه ای بی دقت یا ناسازگار.

تعبیر دیدن کمربند رنگی در خواب مرد متاهل

اگر مرد متاهل ببیند که کمربند سفید بسته است، رؤیت نشان دهنده فراوانی امرار معاش است و مرد متاهل که در خواب کمربند سیاه بسته است، بیانگر ظلم بزرگ مرد به همسرش است، در حالی که دیدن کمربند نقره در خواب مرد متاهل. نشان دهنده حیثیت بصیر و مقام بلند است یا موقعیتی که در آن قرار دارد و دیدن مرد متاهلی که در خواب کمربند طلایی بسته است بیانگر تغییر شرایط به سمت بهتر شدن است.

همچنین ببینید:تعبیر خواب شمشیر در خواب ابن سیرین

تعبیر دیدن بستن کمربند رنگی در خواب برای زن شوهردار

رویای بستن کمربند مشکی در خواب زن متاهل تعبیر به رفتار شوهر با زن خود می کند و اگر زن متاهلی را در خواب ببیند که کمربند طلایی بسته است، بیانگر مقام و منزلت والای او در محیط اطراف است. اما اگر زن شوهردار ببیند که کمربند به رنگ سفید بسته است، رؤیت حاکی از میزان علاقه شوهر به زن است و اگر در خواب زن شوهردار کمربند سبز باشد، رویت حاکی از فراوانی است. رزق و روزی و پول فراوان و بستن کمربند آبی در خواب زن متاهل بیانگر حسن تربیت فرزندان است.

همچنین بخوانید…

 • تعبیر دیدن موش در خواب ابن سیرین
 • تعبیر دیدن موش سیاه در خانه در خواب
 • تعبیر دیدن رخت شویی در خواب ابن سیرین
 • تعبیر دیدن بستن کمربند رنگی در خواب برای زن باردار

  بستن کمربند مشکی در خواب زن حامله بیانگر عشق و ترس شدید است، در حالی که بستن کمربند سبز در خواب زن حامله نشان دهنده سلامتی و پول است.افراد در خواب بیانگر عشق و پاکی و دیدن کمربند زرد در خواب هستند. خواب زن باردار ممکن است نشان دهنده بیماری باشد و بستن کمربند قرمز در خواب زن باردار نشان دهنده عشق بین همسران است.

  تعبیر دیدن بستن کمربند رنگی در خواب برای زنان مجرد

  با توجه به دیدن کمربند در خواب دختر مجرد، ممکن است بیانگر بلندی و منزلت باشد، و اگر دختر مجرد ببیند که کمربند سفید بسته است، رؤیت نشان دهنده نامزدی او با بینا است و اگر دختر مجرد ببیند که کمربند سفید بسته است. دختر مجرد را می بیند که کمربند بسته است و رنگ آن سبز است در خواب، بیانگر راحتی و دوری از گرفتاری است و اگر دختر مجردی در خواب ببیند که کمربند طلا بسته است، بینایی نشان می دهد که بصیر شهرت خوبی دارد و دیدن کمربند قهوه ای در خواب دختر مجرد بیانگر مسافرت دور است و شاید نشان دهنده موفقیت در تجارت بینا باشد.

  تعبیر دیدن کمربند بستن در خواب برای مرد مجرد

  معروف است که دیدن کمربند بستن برای جوان مجرد دلالت بر ازدواج یا کار دارد و ممکن است رزق و روزی وسیع باشد، چنانکه برخی آن را برای جوان مجرد نویدبخش می دانند و خدا اعلم. .

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا