تعبیر دیدن دود در خواب

محتوای مقاله پنهان می شود

 1. 1. تعبیر دیدن دود برای مرد در خواب
 2. 2. تعبیر دیدن دود در خواب زن شوهردار
  1. 2.1 تعبیر دیدن دود در خواب برای زن باردار
 3. 3. تعبیر دیدن دود برای زنان مجرد در خواب

دود در خواب یکی از ترسناک ترین خواب هاست که در بسیاری از رؤیاها دیده می شود، دیدن دود به دلیل بدی که دارد به طور کلی دید ناخوشایندی تلقی می شود، زیرا در واقع آلاینده شدید محیطی به حساب می آید، به خصوص اگر دود همراه باشد. با آتش نیز در مورد تعبیر دیدن دود بحث خواهیم کرد چه برای مرد و چه متاهل و مجرد و یا باردار.

تعبیر دیدن دود برای مرد در خواب

اگر مردی خواب ببیند که دود بلند می شود تا به حدّ خود برسد، بیانگر آن است که رازی دارد و برای همه مردم معلوم می شود و اگر دود غلیظ ببیند، بیانگر آن است که بیننده خواب دچار مشکل یا ناراحتی بزرگی می شود. که او را ناپایدار می کند و اگر بیننده خواب ببیند که او و گروهی از مردم دور دود جمع شده اند نشانگر شرکت بدی است که در واقعیت می داند.

تعبیر دیدن دود در خواب برای زن متاهل

اگر زنی در خواب سیگار ببیند، بیانگر آن است که رابطه خانوادگی بین او و شوهرش ناخوشایند است و مشکلاتی دارد، اما اگر خواب ببیند که شوهرش در وسط است یا دود وارد می‌شود، نشان می‌دهد که او کار بدی انجام می‌دهد و زن از آنها راضی نیست و اگر زن ببیند که دور شوهرش دود گرفته یا دود از او بیرون می‌آید، بیانگر بد رفتاری شوهر است که زن از آن راضی نیست، اما اگر دود از خانه او بلند می‌شود. این نشان دهنده مشکلی است که شوهر به آن دچار خواهد شد، اما به زودی برطرف می شود زیرا دود در واقع دوام نمی آورد.

همچنین بخوانید…

 • تعبیر دیدن سفر در خواب ابن سیرین
 • تعبیر خواب گربه به دنیا آوردن گربه برای زنان مجرد و متاهل
 • تعبیر دیدن زمین ترک خورده در خواب
 • تعبیر دیدن دود در خواب برای زن باردار

  اگر زن حامله خواب دود ببیند تعبیر می شود که در دوران بارداری همراه با جنین خود عذاب زیادی می بیند پس باید مواظب خود و جنین خود باشد ولی آن رنج برطرف می شود اگر در خواب دود دید. در حالی که او ترسیده و غمگین بود، این نشان دهنده خوشحالی او با نوزادش است، من در خواب دود و اطرافیان را دیدم که نشان دهنده زایمان با کمی رنج است.

  تعبیر دیدن دود برای زنان مجرد در خواب

  اگر نامزد خواب ببیند که دود خانه اش را پر کرده است، بیانگر آن است که کسی به او ظلم می کند و آبروی او را می برد، اگر خواب ببیند که دود حاصل از ته نشین شدن غذا است، بیانگر لذتی است که به او نزدیک شده است، اگر دود آن است. در اطراف خواستگارش نشانگر رفتار بد اوست و باید از او دوری کند اما اگر خواب ببیند که دود در آسمان است نشان دهنده گناهی است که انجام می دهد و باید به درگاه خدا توبه کند اما اگر خواب ببیند که پدرش است. در میان دود است، پس از آن سختی مالی را پشت سر می گذارد که به زودی برطرف می شود.

  اگر دختری در خانه خود دود دید، نشان دهنده وضعیت بد مالی پدر است، اما از بین می رود و ادامه نمی یابد، اگر در خواب دود در آسمان دید و رنگ آن سفید بود، نشان دهنده موفقیت اوست. خدایا اگر در خواب دیدی دود و مردم با آن را دیدی نشان دهنده همنشینی ناصالح است خواب تعبیر است و علم غیب نیست غیب را خداوند سبحان می داند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا