تعبیر دیدن ماهی در خواب ابن سیرین

محتوای مقاله پنهان می شود

 1. 1. تعبیر خواب ماهی خام در خواب
 2. 2. تعبیر دیدن ماهی نرم و بدون فلس
 3. 3. تعبیر دیدن ماهی در خواب برای مردان:
 4. 4. تعبیر دیدن ماهی خام برای دختر مجرد
 5. 5. تعبیر دیدن ماهی خام برای زن شوهردار
 6. 6. تعبیر دیدن ماهی خام برای بیوه
 7. 7. تعبیر دیدن ماهی مرده در خواب
  1. 7.1 تعبیر دیدن ماهی زنده در خواب
  2. 7.2 تعبیر دیدن نهنگ در خواب

ماهی در خواب، موجب خیر و رزق است، خداوند گوشت نرمی را برای ما آفرید تا از آن بخوریم و مایه رزق و روزی ما نیز خواهد بود، همچنان که شغل صیادان در صید و تجارت با آن است، امروز تقدیم می کنم تعبیر دیدن ماهی خام در خواب زنده و مرده.

تعبیر خواب ماهی خام در خواب

اگر انسان در خواب ببیند که در حال شکار است ماهی كوچك بودن، تعبير آن است كه روزى زيادى به دست مى آورد، ولى جز پس از خستگى و مشقت در كار، اهتمام و استقامت او در كار، به دست نمى آيد.

تعبیر بینایی ماهی نرم بدون فلس

اگر انسان در خواب ببیند که ماهی بدون فلس دارد یا شکار کرده یا برایش آورده است تعبیر او به صلاحیت اوضاع و اداره امور است ان شاء الله. .

تعبیر دیدن ماهی در خواب برای مردان:

اگر مردی در خواب ببیند ماهی گرفته است و شخص دیگری که او را می شناسد یا قبلاً ندیده است در فروش یا خوردن آن شرکت کند در زنش بدی به او می رسد و باید مواظب باشد. او متاهل است و اگر یک خواهر دارد، پس باید برای او در امان باشد و او را ترک نکند، زیرا ممکن است بدی اطراف او باشد.

تعبیر دیدن ماهی خام برای دختر مجرد

 • اگر دختر مجردی ببیند که ماهی خام دارد، نمی داند از کجا آمده است، تعبیر به خیر می شود که به او می رسد و در درسش سرآمد می شود و انشالله بالاترین نمرات را می گیرد. .
 • و اگر زن مجردی ببیند که در قایق نشسته و ماهیگیری می کند و ماهی با او بیرون می آید، به زودی ازدواج می کند.
 • اگر دختر مجردی ببیند که ماهی را تمیز می کند و احشاء آن را بیرون می آورد، این بدان معناست که او یک دختر پاک و شایسته با روحیه خوب است.
 • همچنین بخوانید…

 • تعبیر دیدن صدقه در خواب
 • تعبیر خواب بادمجان در خواب ابن سیرین
 • تعبیر دیدن نزاع در خواب
 • تعبیر دیدن ماهی خام برای زن متاهل

 • اگر او دید خانم متاهل اگر شوهرش برایش ماهی خام آورده باشد، این نوید دهنده فرزند خوبی است که او به دنیا خواهد آورد. در اداره امور خود دارد.
 • اگر زن متاهلی خواب ببیند که ماهی خام را تمیز می کند، به این معنی است که بچه دار می شود.
 • تعبیر دیدن ماهی خام برای بیوه

  اگر بانویی بیوه در خواب ماهی خام ببیند، باید خوشحال باشد که رزق و روزی فراوان به او می رسد، خواه شوهر باشد، چه پول، چه آبرو و چه مقام بلند در کار، اگر کار کند.

  تعبیر دیدن ماهی مرده در خواب

  اگر در خواب ببیند که در مقابل دریای بزرگی ایستاده و ماهی مرده بالای آن شناور است، یا ماهی مرده را در ته آب ببیند، بیانگر خوابی است که بیننده به دنبال آن بوده است. و آرزو کرد، اما محقق نشد.

  تعبیر دیدن ماهی زنده در خواب

  اگر یک زن مجرد در مقابل چشمان خود ماهی را در حال شنا در آب ببیند، این بدان معنی است که اگر در واقعیت مشکلات روحی یا خانوادگی داشته باشد، امور او اداره می شود.

  تعبیر دیدن نهنگ در خواب

  اگر یک فرد مجرد یا متاهل ببیند که مرد یا زنی در اقیانوس شنا می کنند، این نویدبخش خوبی و امنیت است که او را احاطه می کند و رزق و روزی گسترده ای که در راه او باز می شود.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا