تعبیر دیدن شانه مو در خواب ابن سیرین

محتوای مقاله پنهان می شود

 1. 1. تعبیر خواب شانه زدن مو در خواب برای زن شوهردار
  1. 1.1 تعبیر خواب شانه زدن مو در خواب برای مردان
  2. 1.2 تعبیر خواب شانه زدن مو در خواب زن باردار
 2. 2. تعبیر دیدن شانه زدن مو در خواب برای زنان مجرد

شانه زدن مو در خواب یکی از خواب های متفاوت و تا حدودی ترسناک است که در بسیاری از خواب های ما دیده می شود، زیرا نشان دهنده رسیدن خیر بسیار برای بیننده خواب است و شانه زدن موی بلند در خواب بیانگر شنیدن مژده در آینده ای نزدیک است و اگر شانه زدن مو در خواب با شانه بلند، دلیل بر برکت و برکت مو با شانه یا شانه طلایی بسیار است. شانه برای مجردی رویایی است که نشان می دهد او شغل جدیدی دارد و شانه زدن با شانه طلایی برای مجردی نشان دهنده نزدیک شدن به ازدواج او انشاءالله و دید راهپیمایی است، شانه زدن موها تعابیر زیادی دارد و اجازه دهید هر تعبیر را جداگانه با توجه به موقعیتی که بیننده در آن قرار می گیرد توضیح دهیم.

تعبیر خواب شانه زدن مو در خواب برای زن متاهل

بینش شانه زدن موی زن شوهردار حاکی از خیر و برکتی است که ان شاء الله نصیب خانه و اهل آن خواهد شد و اگر زن شوهردار ببیند که برای یکی از فرزندان خود موهایش را شانه می کند، بینش بیانگر آن است که یکی از فرزندانش دارای فرهنگ و معرفت بسیار است و اگر ببیند که شوهرش دارد موی خود را شانه می کند، بیانگر آن است که در آینده برای او خرید و فروش می کند، در نتیجه خرید و فروش موی او در آینده نشان دهنده منفعت یا حاملگی است. افزایش پول که انشاالله همه اینها خوب است.

تعبیر خواب شانه زدن مو در خواب برای مردان

همچنین بخوانید…

 • تعبیر دیدن کاسه شیر در خواب برای زن شوهردار در خواب ابن شاهین.
 • تعبیر دیدن آب پرتقال در خواب
 • تعبیر خواب خوردن ماهی شور در خواب
 • رؤیت شانه زدن برای مرد حکایت از خیری از طریق افزایش روزی یا ترفیع بیننده دارد، به ویژه اگر موها را با شانه چوبی شانه کنند، همچنین رؤیت حکایت از رزق و روزی فرزندان صالح دارد ان شاء الله.

  تعبیر خواب شانه زدن مو در خواب حامله

  شانه زدن موی زن حامله حکایت از نزدیک بودن زایمان دارد و اگر موهای خود را شانه کند و شانه طلایی یا شانه چوبی باشد، رؤیت حکایت از آن دارد که انشاءالله مژده ای خواهد شنید.

  تعبیر دیدن شانه زدن مو در خواب برای خانم های مجرد

  همچنین دیدن شانه زدن مو در خواب برای خانم های مجرد دلیل بر این است که در مرحله بعدی زندگی به چیزهای خوب زیادی دست خواهد یافت که زندگی او را بهتر از قبل می کند، در حالی که ریزش مو در خواب برای خانم های مجرد بیانگر این است که به زودی با مشکلات سخت زیادی مواجه خواهد شد که بیش از پیش باعث غم و اندوه او می شود و باید مراقب باشد که در تصمیم گیری هایش عجله نکند، اما مشکلات به زودی برطرف می شود و او دوباره برطرف می شود.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا