تعبیر دیدن شیر در خواب ابن سیرین

محتوای مقاله پنهان می شود

 1. 1. تعبیر دیدن شیر در خواب برای مرد
 2. 2. تعبیر دیدن شیر در خواب برای زن
  1. 2.1 تعبیر دیدن شیر در خواب برای زن باردار
 3. 3. تعبیر دیدن شیر در خواب برای زنان مجرد

شیر در خواب یکی از خواب هایی است که معانی و معانی مهم بسیاری دارد که در زندگی عمومی ما ظاهر می شود، چنانکه شیر یکی از زیباترین چیزهای زندگی عمومی ماست و شیر در واقع خوب و نیکو است و وجود آن به معنای رزق، خیر و برکت است.

تعبیر دیدن شیر در خواب برای مرد

اگر در خواب ببیند که شیر می خورد، بیانگر رزق و خوبی است، و اگر ببیند کسی به او شیر می دهد، نشان می دهد که خیر و رزق به او می رسد، یا علم از دست انسان به دست می آید، و اگر در خواب از خوردن شیر امتناع کند، خیر او را امتناع می کند، اما اگر خواب ببیند مرده ای مرده را به او مهلت می دهد، اگر مرده را به او مهلت دهد، نشان می دهد که مرده را به او مهلت می دهد، اما از او مهلت می دهد. از او می پرسد شیر این نشان می دهد که این متوفی بدهکار است و بیننده خواب باید بدهی او را بدهد تا میت آرام بگیرد و عذاب نبیند و اجرت بر گردن بیننده است اگر در خواب ببیند شیرش خراب شده است نشان دهنده این است که همسرش کمی از او خسته شده و آرامش زندگی زناشویی می گذرد.

تعبیر دیدن شیر در خواب برای زن

خواب زن از شیر بیانگر خیر و روزی برای شوهر است و اگر خواب ببیند شیر می دهد، بیانگر سخاوت و حضور او در زندگی زناشویی یا نیکی و تقوای فرزندانش است و آنان از منزلت بالایی برخوردارند. ماست این نشان دهنده خوشبختی زناشویی است که با شوهرش زندگی می کند، اما اگر خواب ببیند که شیر فاسد شده، نشان دهنده توجه شوهرش در زندگی زناشویی است، یعنی با شوهرش زندگی زناشویی ناخوشایندی دارد.

همچنین بخوانید…

 • تعبیر دیدن گاز گرفتن در خواب
 • بوسیدن گردن در خواب برای زنان مجرد، تعبیر خواب بوسیدن گردن
 • تعبیر دیدن دختر زیبا در خواب
 • تعبیر دیدن شیر در خواب برای زن باردار

  خواب زن حامله که شیر می خورد، بیانگر این است که در دوران بارداری حالش خوب می شود و خسته نمی شود، همچنین تولد او آسان و روان و یا فرزندش سالم، صالح و با تقوا خواهد بود.

  تعبیر دیدن شیر در خواب برای زنان مجرد

  اگر نامزد خواب ببیند شیر می خورد، بیانگر خیر و روزی اوست و اگر خواب ببیند که کسی به او شیر می دهد، بیانگر سلامتی است یا با مردی صالح و نیکوکار ازدواج می کند و ازدواجش با برکت است.

  اگر دختری خواب ببیند شیر می خورد، بیانگر علم است که از آن بهره مند می شود، و اگر در خواب ببیند که اوست که آب می دهد یا شیر می دهد، بیانگر آن است که به دیگران می آموزد و به آنها سود می رساند، زیرا شیر تازه دلیل بر خیری است که بیننده خواب نصیبش می شود.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا